Infolinia: +48 17 773 57 00

do góry
Ważne telefony
Infolinia: +48 17 773 57 00
Rejestracja główna: +48 17 773 57 00
Rejestracja - lekarz roddzinny: +48 17 773 57 21
Izba przyjęć: +48 17 773 57 03
Stomatologia: +48 17 773 57 57/58/59
Apteka Pro-Familia: +48 17 773 57 22
Sklep Medyczny Pro-Familia: +48 17 773 58 95
Napisz do nas: szpital@pro-familia.pl

 

Poradnie specjalistyczne

ul. Witolda 6B

Poradnia Psychologiczna

Pacjentów przyjmują:

 • Marzena Jarosz, psycholog, psychoterapeuta - psycholog w trakcie specjalizacji z zakresu psychologii klinicznej dla dzieci
  i młodzieży, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne na oddziale leczenia zaburzeń osobowości i nerwic Szpitala Specjalistycznego J.Babińskiego w Krakowie oraz studia podyplomowe - interwencja kryzysowa. Prowadzi psychoterapię dzieci, młodzieży i dorosłych. Na co dzień wspiera pacjentki oddziału położniczego, ginekologii i patologii ciąży oraz rodziców dzieci urodzonych przedwcześnie.
  Wizyty umawiane są indywidualnie - 502 963 531
   
 • Katarzyna Podgórna, psycholog, psychoterapeutka, psychoonkolog - Ukończyła psychologię w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie, następnie 4-letni kurs psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” w Warszawie.

W Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ w Krakowie ukończyła „Psychoonkologię w praktyce klinicznej” uzyskując dodatkowe uprawnienia zawodowe psychologa-psychoonkologa. Obecnie w trakcie specjalizacji klinicznej z zakresu zaburzeń psychicznych w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. Jana Mazurkiewicza. Zajmuje się terapią dzieci, młodzieży i dorosłych w zakesie zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń związanych z urazem psychicznym i czynnikami stresogennymi, zaburzeń odżywiania. Obszar szczególnych zainteresowań zawodowych to wsparcie dla osób chorujących onkologicznie oraz ich bliskich. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

 • Joanna Żyszkiewicz, psycholog, Certyfikowany Terapeuta Środowiskowy Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, w trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapeutyczneg na oddziale leczenia zaburzeń osobowości i nerwic Szpitala Specjalistycznego J. Babińskiego w Krakowie, ukończyła dwustopniowe szkolenie podyplomowe z zakresu terapii rodzin organizowane przez Krakowski Instytut Psychoterapii Stowarzyszenie SIEMACHA, Studium Umiejętności Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień, Studia podyplomowe Asystent rodziny. Pracuje na oddziale położniczym, ginekologii i patologii ciąży udzielając wsparcia pacjentkom i ich rodzinom. Prowadzi poradnictwo psychologiczne i terapię.
  Wizyty umawiane są indywidualnie – 660-291-445

Psycholog udziela wsparcia również Pacjentkom przebywającym na oddziale Ginekologiczno-Położniczym.

Bezpłatna wizyta u psychologa po porodzie 

Dziewięć miesięcy minęło. Nadszedł  moment, na który tak dług czekałaś– narodziny Waszego maleństwa. Trzymając je i tuląc w ramionach, poznajesz emocje, których wcześniej nie znałaś. Radość i miłość zwykle przeplatają się z uczuciem lęku. Zadajesz sobie pytania: czy damy radę? Czy będę dobrą mamą? Jak teraz będzie wyglądać nasze życie?

Wszystkie świeżo upieczone mamy zapraszamy na bezpłatną wizytę u psychologa w terminie do 6 tygodnia od porodu. Nasi specjaliści pomogą Ci oswoić i zaakceptować nową sytuację, a także odnaleźć się w tej pięknej, zupełnie dla Ciebie nieznanej roli, jaką jest - bycie mamą.

Jeżeli borykasz się z problemami związanymi z karmieniem piersią, Twoja wizyta u psychologa może zostać wzbogacona o poradę laktacyjną. Wystarczy, że zgłosisz ten fakt podczas rejestracji. 

ZAPISY:

Marzena Jarosz, psycholog, psychoterapeuta - 502 963 531

Marta Watts, psycholog kliniczny, psychoterapeuta – 606 819 274

Na spotkanie z psychologiem możesz przyjść sama lub z partnerem oraz dzieckiem - w zależności od tego jaką czujesz potrzebę.

Na wizytę warto zgłosić się jeżeli:

- Odczuwasz spadek nastroju i nie wiesz jak sobie z nim poradzić.

- Czujesz lęk i niepokój o dziecko w sposób nadmierny lub stały.

- Osoby z najbliższego otoczenia sugeruję Ci, że być może potrzebna Ci pomoc.

- Masz wątpliwości co do rozwoju czy zachowania swojego dziecka.

- Chcesz z kimś porozmawiać o tym jak czujesz w nowej roli.

 

Rejestracja

 • +48 (0) 17 773 57 00

Adres

logo

Szpital Specjalistyczny Pro-Familia
ul. Witolda 6B
35-302 Rzeszów

Jak do nas trafić?