Infolinia: +48 17 773 57 00

do góry
Ważne telefony
Rejestracja główna: +48 17 773 57 00
Rejestracja - lekarz roddzinny: +48 17 773 57 21
Izba przyjęć: +48 17 773 57 03
Stomatologia: +48 17 773 57 57/58/59
Apteka Pro-Familia: +48 17 773 57 22
Sklep Medyczny Pro-Familia: +48 17 773 58 95
Napisz do nas: szpital@pro-familia.pl

Oferty pracy

Informatyk

21.08.2019

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie wsparcia informatycznego i technicznego dla pracowników szpitala.
  • Przygotowanie sprzętu dla użytkowników, w tym instalacja i konfiguracja oprogramowania (stacje robocze, laptopy, tablety, telefony/smartfony, drukarki).
  • Diagnostyka, konserwacja oraz naprawa sprzętu Informatycznego.- Wykonywanie i weryfikacja kopii bezpieczeństwa systemów i konfiguracji urządzeń.
  • Instalacja i konfiguracja urządzeń sieci LAN, systemów informatycznych itp.
  • Tworzenie analiz i raportów dotyczących funkcjonowania infrastruktury informatycznej.
  • Aktualizacja stron WWW i intranetu.

Wymagania:

  • Wykształcenie informatyczne.
  • Biegła znajomość systemów operacyjnych MS Windows.
  • Biegła znajomość obsługi pakietu Microsoft Office.
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu budowy komputerów stacjonarnych i laptopów.
  • Znajomość podstaw budowy sieci LAN.
  • Komunikatywność, umiejętność przekazywania wiedzy oraz telefonicznego rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność doboru właściwych narzędzi informatyki do rozwiązywania określonych zadań.
  • Pozytywne nastawienie do pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność - wykorzystanie wiedzy i doświadczenia do rozwiązywania zagadnień praktycznych i teoretycznych.

Kandydatowi oferujemy pracę w miłej atmosferze oraz sympatycznym i dynamicznym zespole. Liczymy na duże zaangażowanie kandydata oraz wysoką motywację do pracy na rzecz firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres praca@pro-familia.pl
Rozpatrywane będą CV które w temacie będą zawierały nazwę stanowiska - INFORMATYK.

Złożenie CV nie jest jednoznaczne z zaproszeniem na rozmowy rekrutacyjne.
Do dalszych rozmów zapraszani będą wybrani kandydaci.

Informacje dodatkowe:
1. Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w Rzeszowie zapraszamy do stałego składania CV pod adresem: praca@pro-familia.pl. Rozpatrywane będą tylko podania zawierające:
"Klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
2. Nazwę stanowiska w temacie wiadomości

Adres

Szpital Specjalistyczny Pro-Familia
ul. Witolda 6B
35-302 Rzeszów

Jak do nas trafić?