Infolinia: +48 17 773 57 00

do góry
Ważne telefony
Infolinia: +48 17 773 57 00
Rejestracja główna: +48 17 773 57 00
Rejestracja - lekarz roddzinny: +48 17 773 57 21
Izba przyjęć: +48 17 773 57 03
Stomatologia: +48 17 773 57 57/58/59
Apteka Pro-Familia: +48 17 773 57 22
Sklep Medyczny Pro-Familia: +48 17 773 58 95
Napisz do nas: szpital@pro-familia.pl

 

Dla pacjenta

Poród w naszym szpitalu

Kontrakt z NFZ

W ramach kontraktu z NFZ zapewniamy wszystkim pacjentkom nieodpłatną opiekę podczas porodu, znieczulenie zewnątrzoponowe znoszące ból w trakcie rozwiązania, a także pobyt w szpitalu mamy i noworodka. 

Pacjentka nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Zarówno w przypadku konieczności dłuższej hospitalizacji noworodka na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej lub dłuższego pobytu Mamy w szpitalu przed lub po porodzie. 

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Serce Szpitala Specjalistycznego PRO-FAMILIA to nowoczesne oddziały: Ginekologiczno-Położniczy i Neonatologiczny z Intensywną Opieką Medyczną, zapewniające bezpieczeństwo i dostęp do kompleksowej opieki medycznej zarówno mamie, jak i jej dziecku.

Poród w Szpitalu Specjalistycznym PRO-FAMILIA to:

 • Doświadczeni lekarze i położne z wieloletnim doświadczeniem

  Z nami jesteś bezpieczna. Nasz Oddział Ginekologiczno-Położniczy posiada III poziom referencyjny, który oznacza najwyższe kompetencję i uprawnienia do opieki nad najtrudniejszymi przypadkami. Nasi lekarze na oddziale zajmują się także diagnostyką i leczeniem powikłań ciąży. Oddziałem kieruje Dr n.med. Jarosław Janeczko, specjalista ginekolog-położnik.
   
 • Najlepsza opieka dla dziecka

  Nowoczesny Oddział Neonatologiczny z Intensywną Opieką Medyczną to szczególne miejsce. To właśnie tutaj otaczamy troskliwą opieką naszych najmłodszych pacjentów i wspieramy rodziców, zapewniając im życzliwą i rodzinną atmosferę. Nad bezpieczeństwem i zdrowiem noworodków po porodzie oraz specjalistycznym leczeniem noworodków w stanach zagrożenia życia, czuwa wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół medyczny, któremu przewodzi dr n.med. Janusz Witalis, specjalista neonatolog, pediatra.

  Nasz Oddział posiada III poziom referencyjny, oznaczający najwyższe kompetencję i uprawnienia do opieki nad najtrudniejszymi przypadkami patologi noworodka.
   
 • Rodzinna, domowa atmosfera

  Do Twojej dyspozycji oddajemy przytulny, dwu lub trzyosobowy pokój z łazienką.

  W każdym z nich znajduję się specjalny kącik do pielęgnacji i kąpieli noworodka. Dbając o samopoczucie naszych wyjątkowych pacjentów, w każdym pokoju funkcjonuję system rooming-in, to znaczy, że Mama całą dobę przybywa ze swoim nowo narodzonym dzieckiem.
   
 • Troska o pacjenta

  Otoczymy Cię troskliwą opieką. Każdej Pacjentce, jeżeli nie ma żadnych  przeciwwskazań medycznych, proponujemy wykonanie bezpłatnie znieczulenia zewnątrzoponowego, które znosi ból w trakcie porodu.
   
 • Wsparcie personelu

  Podczas pobytu w szpitalu możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów: dietetyka, psychologa a także położnej laktacyjnej.

Bezpieczeństwo i jakość

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych świadczeń medycznych są liczne certyfikaty i nagrody, które otrzymaliśmy:

1. Nasze starania o bezpieczeństwo i samopoczucie pacjenta podczas wizyty w szpitalu, zostały docenione przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu, które przyznało nam prestiżowy certyfikat "Szpital bez bólu".

2. Dowodem na wyjątkowe podejście do wysokiej jakości świadczonych usług, jest z pewnością także certyfikat Systemu Zarządzania Jakością (ISO 9001:2008).

3. Posiadamy także certyfikat akredytacyjny Ministerstwa Zdrowia oraz Centrum Monitoringu Jakości w Ochronie Zdrowia, zaświadczający o spełnieniu najwyższych standardów w lecznictwie szpitalnym.

 

Adres

logo

Szpital Specjalistyczny Pro-Familia
ul. Witolda 6B
35-302 Rzeszów

Jak do nas trafić?